Archiv rubriky: Novinky

Úspěchy vrhu „A“ na výstavním poli

14.7.2018

 Tento den se konala Národní výstava psů Mladá Boleslav, které se poprvé účastnila i Alisa Aurea Sidera (Líza) ,pod vedením naší dcery. Holky si spolu vyběhaly krásné hodnocení „V“ s pěkným posudkem.

Líza byla totálně bez chlupů a absolvovala svou první výstavu.Vůbec se nevědělo jak bude na tolik psů a lidí reagovat.Adél se zase po delší době musela ukázat v „kruhu“ a jejich velká nervozita byla završena úspěchem :-).

Samozřejmě někdo namítne,že to není žádné umístění,ale paní rozhodčí byla opravdu přísná a dala i hodnocení VD i D.Jsme na Lízu moc pyšní!.

Velké díky patří samozřejmně její paničce,která ji perfektně připravila-naučila postoj na cokoliv 🙂 a také ji doma s velkým vypětím vykoupala a dovezla na stříhání.Není to jednoduché, jak se to může zdát :-).

Těšíme se,až si to další z Vás, třeba i s naší pomocí zkusíte :-).

První OVVR

20.6.2018 byl den kdy musíme vyzdvihnout další velkou událost pro naší Connie, nás a naší kamarádku Lenku Nokič. Connie a Easyho dcera Alisa Aurea Sidera (Líza) tento den úspěšně složila OVVR zkoušky v Albrechticích 232/232 bodů a přivezla krásnou zlatou medaili. Je krásné, že toto vše proběhlo v den narození vrhu „C“ naší Connie, bylo to vše velmi náročné, jelikož Líza odjížděla na zkoušky rovnou od nás. Velké díky a trpělivost patří samozřejmě i paničce Olga Hejhalová Vodáková. Moc jí i Líze tímto děkujeme.

Vrh „B“ první rok na světě

14.5.2018

Vše nejlepší přejeme našim „miminkám“vrhu B.

 

Bebbee                        Bennete                                                  

Bengee                        Bonnie

Baddy                          Bambi

Brook                           Baloo

Přejeme Vám plné misky,hromadu mazlení a hlavně zdravíčko :-)Páníčkům děkujeme za lásku a péči ,se kterou se jim věnujete,ačkoliv to dle zaslaných fotek, musí být někdy hodně těžké 🙂

 

 

 

Vrh „C“

16.5.2018

Dnešní den byl pro náš vyjímečný.Doprovázeli jsme naší Connie na ultrazvuk,kde se mělo ukázat, zda krytí proběhlo úspěšně a můžeme se těšit na nádherná štěňátka.

Dle veterináře je naše Connie  březí a štěňátka opravdu budou 🙂 🙂

Connie má termín porodu kolem 19.6.2018.

Za 14dní máme jít na další kontrolní ultrazvuk zda vše probíhá jak má a už jen doufat,že bude vše bez komplikací.Tolik se těšíme 🙂

 

Plánovaný VRH „C“

Dne 19.4.2018 a 21.4.2018 proběhlo krytí naší fenky Coca-Cola Dorado Blanco „Connie“ se psem Bonett Bride to Dorado Blanco „Rocky“ .

Naše Connie si s háráním dávala na čas a i přesto výběr krycího psa byl náročnější než poprvé.Jsme rádi,že štěňátka budou ze spojení s Rockym,jelikož ho známe několik let a je to naprosto klidný,zdravý a pohodový pejsek.Nic ho „nerozhází“ a nemá ani problémy zařadit se do větší psí či lidské smečky :-).Samozřejmě krom toho má ohromné úspěchy na poli výstavním a v odkazu se můžete přesvědčit,že náš výběr byl správný :-).

Za 28 dní se dozvíme, zda-li proběhlo krytí úspěšně. Odhadovaný termín porodu by byl  20. června.Držte nám palce ,už teď jsme jak netrpělivý rodiče :-).

 

Odkaz na Rockyho

 

 

Návštěva

29.12.2017

V tento den najednou zazvonil domovní zvonek a na návštěvu k nám přijel roční syn naší Connie. Krásná návštěva přesně na první narozeniny Vrhu A. Děkujeme za milou návštěvu a už teď se těšíme na další „narozeninové návštěvy“.

První výsledky kyčlí u vrhu A

20.1.2018 byl skvělý den pro Alisa Aurea Sidera.

Dcera naší Connie a Easyho,  byla u pana doktora Deckera na vyšetření kyčlí ,loktů a ramen. Výsledek nám jen potvrdil,že se rodiče snažili a předali jí jen to nejlepší: ED: 0/0 a HD: 0/0 a OCD ramen s výsledkem negativní.

Moc a moc gratulujeme a už se těšíme na následující zkoušky OVVR 🙂

Connie a její dcera Alisa

Na víkendovou návštěvu až ze severních Čech přijela  se svou paničkou Líza ( Alisa Aurea Sidera )dcera naší Connie.V plánu bylo ukázat Líze,jak má být připravená na OVVR zkoušky,které se s ní chystá její panička příští rok absolvovat 🙂

Alisa je povahově jako Connie,takže se k ní musí chovat jako k princezně a pak jsou vidět výsledky :-)Návštěva byla krásná a více takových dní a setkání bude pro nás jen radostí.

 Lara

 

Zprava Lara, Líza a Connie
Connie a Líza

Klubové podzimní zkoušky Štěpánov u Olomouce

Dne 18.11.1981 se naše Connie (Coca-Cola Dorado Blanco) zúčastnila klubových podzimních zkoušek ve Štěpánově u Olomouce. Startovalo celkem 16 psů, úspěšně složilo zkoušky 10 psů z toho 5 v první ceně, 4 ve druhé ceně a jeden ve třetí. Connie vybojovala po finálním rozstřelu tří psů úžasné první místo a vyhrála tak celé zkoušky s celkovým počtem 227b. Získala tedy titul CACT, CCT a Vítěz zkoušek. Stává se tak čekatelkou Šampiona práce a Klubového šampiona práce.