Archiv rubriky: Novinky

Vrh „B“ první rok na světě

14.5.2018

Vše nejlepší přejeme našim „miminkám“vrhu B.

 

Bebbee                        Bennete                                                  

Bengee                        Bonnie

Baddy                          Bambi

Brook                           Baloo

Přejeme Vám plné misky,hromadu mazlení a hlavně zdravíčko :-)Páníčkům děkujeme za lásku a péči ,se kterou se jim věnujete,ačkoliv to dle zaslaných fotek, musí být někdy hodně těžké 🙂

 

 

 

Vrh „C“

16.5.2018

Dnešní den byl pro náš vyjímečný.Doprovázeli jsme naší Connie na ultrazvuk,kde se mělo ukázat, zda krytí proběhlo úspěšně a můžeme se těšit na nádherná štěňátka.

Dle veterináře je naše Connie  březí a štěňátka opravdu budou 🙂 🙂

Connie má termín porodu kolem 19.6.2018.

Za 14dní máme jít na další kontrolní ultrazvuk zda vše probíhá jak má a už jen doufat,že bude vše bez komplikací.Tolik se těšíme 🙂

 

Plánovaný VRH „C“

Dne 19.4.2018 a 21.4.2018 proběhlo krytí naší fenky Coca-Cola Dorado Blanco „Connie“ se psem Bonett Bride to Dorado Blanco „Rocky“ .

Naše Connie si s háráním dávala na čas a i přesto výběr krycího psa byl náročnější než poprvé.Jsme rádi,že štěňátka budou ze spojení s Rockym,jelikož ho známe několik let a je to naprosto klidný,zdravý a pohodový pejsek.Nic ho „nerozhází“ a nemá ani problémy zařadit se do větší psí či lidské smečky :-).Samozřejmě krom toho má ohromné úspěchy na poli výstavním a v odkazu se můžete přesvědčit,že náš výběr byl správný :-).

Za 28 dní se dozvíme, zda-li proběhlo krytí úspěšně. Odhadovaný termín porodu by byl  20. června.Držte nám palce ,už teď jsme jak netrpělivý rodiče :-).

 

Odkaz na Rockyho

 

 

Návštěva

29.12.2017

V tento den najednou zazvonil domovní zvonek a na návštěvu k nám přijel roční syn naší Connie. Krásná návštěva přesně na první narozeniny Vrhu A. Děkujeme za milou návštěvu a už teď se těšíme na další „narozeninové návštěvy“.

První výsledky kyčlí u vrhu A

20.1.2018 byl skvělý den pro Alisa Aurea Sidera.

Dcera naší Connie a Easyho,  byla u pana doktora Deckera na vyšetření kyčlí ,loktů a ramen. Výsledek nám jen potvrdil,že se rodiče snažili a předali jí jen to nejlepší: ED: 0/0 a HD: 0/0 a OCD ramen s výsledkem negativní.

Moc a moc gratulujeme a už se těšíme na následující zkoušky OVVR 🙂

Connie a její dcera Alisa

Na víkendovou návštěvu až ze severních Čech přijela  se svou paničkou Líza ( Alisa Aurea Sidera )dcera naší Connie.V plánu bylo ukázat Líze,jak má být připravená na OVVR zkoušky,které se s ní chystá její panička příští rok absolvovat 🙂

Alisa je povahově jako Connie,takže se k ní musí chovat jako k princezně a pak jsou vidět výsledky :-)Návštěva byla krásná a více takových dní a setkání bude pro nás jen radostí.

 Lara

 

Zprava Lara, Líza a Connie
Connie a Líza

Klubové podzimní zkoušky Štěpánov u Olomouce

Dne 18.11.1981 se naše Connie (Coca-Cola Dorado Blanco) zúčastnila klubových podzimních zkoušek ve Štěpánově u Olomouce. Startovalo celkem 16 psů, úspěšně složilo zkoušky 10 psů z toho 5 v první ceně, 4 ve druhé ceně a jeden ve třetí. Connie vybojovala po finálním rozstřelu tří psů úžasné první místo a vyhrála tak celé zkoušky s celkovým počtem 227b. Získala tedy titul CACT, CCT a Vítěz zkoušek. Stává se tak čekatelkou Šampiona práce a Klubového šampiona práce.

 

KZVP (CACT) Čelákovice – Sedlčánky 29.10.2017

29.10.2017 se naše Lara zúčastnila vodních zkoušek v Sedlčánkách. Zkoušek se zúčastnilo celkem 14 psů z toho 8 psů ukončilo zkoušky v I.ceně, 2 ve II. ceně a 4 psi neobstáli. Naše Lara si vybojovala celkově 167 ze 172 bodů a došla v I.ceně s titulem CACT a klubovým titulem CCT. Celý den byl ve znamení velikého vichru, který způsobil nejednu kalamitu v republice. Všichni psi ten den předvedli v tomto počasí úžasné výsledky a tak si zasluhují veliké uznání, podmínky byly opravdu velmi drsné.

 

XII. Jihočeské derby Stříbřec 2017

14. – 15.10.2017 se naše Lara zúčastnila Jihočeského derby ve Stříbřeci. První den nastupovala spolu s dalšími 17-ti jedinci na klubové podzimní zkoušky. Celkově se umístila na krásném druhém místě, ve třídě GR se umístila na 1. místě a získala pracovní titul CACT v I. ceně se ziskem 222/(44)bodů.

Druhý den nastupovala na klubové vodní zkoušky spolu s dalšími 18-ti jedinci. Bohužel pro ní boj skončil po disciplíně dohledávka pohozené kachny v rákosí. Zbytek zkoušek, ale došla alespoň cvičně. Prokázala v ostatních disciplínách úžasnou formu a nadšení pro práci a my jsme na ní právem pyšní. Určitě se zúčastní dalších zkoušek, kde všem ukáže své nadšení a radost z práce, kterou u ní rozhodčí tak moc vyzdvihovali. Bohužel je to jen sport a občas se stávají i takovéto věci.